Biuro wirtualne dla spółek w Poznaniu - za 1 kawę miesięcznie!

Wyślij zapytanie!

Odbierz 50% zniżki na naszą współpracę!

O nas..

Ciekawi Cię jak powstało biuro wirtualne BiuroF40...?

wirtualne biuro dla spółki poznań

Cześć. Na tej stronie chciałbym abyś bliżej poznał/a moje biuro wirtualne dla spółek (i nie tylko) w poznaniu – biurof40.pl oraz genezę tego projektu, nie przedłużając – zaczynajmy 🙂


 

Początki mojej firmy i jej adresu…

Dokładnie 7 lat temu zakładałem moją pierwszą działalność. Cały ten proces był dla mnie czarną magią, jednak rzuciłem się na głęboką wodę. Jak zwykle nie obyło się bez problemów. A oto pierwszy z nich…

W związku z tym, że wynajmowałem mieszkanie nie mogłem w nim zarejestrować firmy. Postanowiłem skorzystać z usług wirtualnego biura.

Po wielogodzinnym przeglądaniu ofert dostępnych w Poznaniu, wybrałem ofertę za 99 PLN NETTO/mc.

To biuro wirtualne (nie chce przytaczać jego nazwy) miało bardzo złożoną ofertę: odbiór korespondencji, wynajem salki na godziny, przekierowanie połączeń plus kilka innych rzeczy.

Nie była to najtańsza opcja jednak najlepiej dopasowana do mojej nowo-powstałej firmy. Przecież zaczynałem nowy etap w swoim biznesowym życiu – na takich elementach jak wizerunek firmy nie warto oszczędzać 🙂

W efekcie po kilku latach korzystania z Tego biura doszedłem do etapu w którym to uświadomiłem sobie, że salka w ogóle nie jest mi potrzebna – pracowałem i nadal pracuje online (a potencjalni klienci nie nalegali na spotkania fizyczne).

Ponadto przez cały okres wynajmu wirtualnego biura dotarło do mnie około kilkunastu listów. Dlatego zapadła decyzja….


 

Zmieniam partnera biznesowego – wirtualne biuro.

Postanowiłem ponownie rozeznać się w temacie i być może zmienić wirtualne biuro. Tym razem dobierając je do moich faktycznych potrzeb, czyli adres do rejestracji firmy i powiadomienie o listach.

Nie potrzebowałem niczego więcej – zresztą jak 90% małych firm. Nie chciałem sal na godziny, pakietów przekierowania połączeń i innych nie potrzebnych mi rzeczy.

Niestety po przejrzeniu licznych ofert w Poznaniu, nie znalazłem nic co by mnie satysfakcjonowało i byłem zmuszony nadal płacić za nadmiarowe, zbędne (dla mnie) rzeczy.

Sytuacja się zmieniła w momencie, kiedy to stałem się posiadaczem własnego mieszkania. Wówczas mogłem zarejestrować firmę „u siebie”.

Niemniej jednak świadomość o tym, że jest luka na polskim rynku w kontekście wirtualnych biur pozostała w mojej głowie i cały czas powracała jak bumerang rzucany w parku w wiosenny/letni dzień.


 

Zakładam wirtualne biuro – biurof40.pl i zmieniam biznesową mapę poznania.

Nadszedł ten dzień – sierpień 2023. Po kilku miesiącach przygotowań formalnych, marketingowych oraz zakupie odpowiedniego lokalu otworzyłem biuro wirtualne biurof40.pl.

Tym samym spełnia się jeden z moich celów – stworzenie nowego miejsca na biznesowej mapie Poznania, przeznaczonego dla firm chcących mieć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, a nie wszystko co możliwe ale za worek pieniędzy. 🙂

To jednak nie wszystko…

Podczas mojej biznesowej przygody niejednokrotnie byłem w sytuacji w której to musiałem znaleźć eksperta w danej dziedzinie (na której się nie znałem). Były to różne tematy: prawo, marketing, copywriting, grafika, itp.

Zazwyczaj wyglądało to tak, że przez kilka godzin przeglądałem oferty w internecie jednocześnie wysyłając ogromne ilości maili z zapytaniami o terminy, ceny, dostępność, warunki współpracy, itp.

Po kilku dniach byłem w stanie wybrać kilka firm z którymi chciałem porozmawiać o szczegółach. Znów spędziłem kilka godzin na tym procesie aż finalnie udało mi się znaleźć wykonawców godnych polecenia.

Czas pomóc innym…

Teraz jak o tym myślę to wiem, że naprawdę wiele bym wówczas dał, gdyby ktoś pomógł mi namiarami/kontaktami do sprawdzonych osób w danych dziedzinach.

Zaoszczędziłbym mnóstwo czasu i pieniędzy a przede wszystkim uniknąłbym wielu rozczarowań, (tak miałem też wątpliwą przyjemność wybrać nierzetelną firmę do współpracy).

Dlatego też oprócz wirtualnego biura postanowiłem udostępnić jego klientom możliwość skorzystania z porad i usług sprawdzonych, rzetelnych oraz godnych zaufania ekspertów. Są to firmy z dziedzin takich jak:

  • finanse
  • IT
  • Marketing
  • Prawo
  • Inne..

Nie będę tutaj teraz wymieniał wszystkich napiszę tylko, że są to firmy z których usług sam korzystałem lub korzystam dlatego nie boję się ich polecić podpisując się własną marką i nazwiskiem.

Co więcej – polecenie konkretnego specjalisty przez wirtualne biuro – BiuroF40, nie kosztuje naszych klientów nawet złotówki. Nie ma też obowiązku zaczynania współpracy z poleconym specjalistą!


 

Podsumowanie

Jeśli też potrzebujesz adresu dla swojego biznesu i jednocześnie nie chcesz przepłacać – idealnie trafiłeś. Biurof40 przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania pod względem jakości obsługi i świadczonych usług.

Dlaczego tak uważam i skąd to wiem? Bo sam obsługuje moich klientów i przykładam do tego ogromną wagę 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy oraz czego możesz się spodziewać – zapraszam na stronę:

Jak to działa – tutaj opisuję ze szczegółami proces zaczęcia współpracy z biurof40.pl oraz opis świadczonych usług.

Zachęcam również do obejrzenia naszej galerii zdjęć – znajdującej się pod tym linkiem.

Update: Od początku 2024 biuro F40 zostało dodane do rejestru działalności na rzecz spółek lub trustów. Oznacza to, że BiuroF40 może obsługiwać również spółki prawa handlowego tym samym może działać również jako:

biuro wirtualne dla spółek 🙂

Do usłyszenia!

Pozdrawiam, Jan